Kuchyňa na mieru

Kuchyňa je miestom, kde ženy, ale aj muži, trávia väčšinu svojho času. Ide o akési kráľovstvo, ktoré by si každý rád vybudoval podľa seba. Pre toho, kto sa pohybuje v kuchyni najviac, je dôležité prispôsobiť si ju podľa vlastných predstáv. Ak máte príliš veľkú alebo naopak menšiu kuchyňu a bežné ponuky v obchodoch vám nevyhovujú, porozmýšľajte nad kuchyňou na mieru.

Aké sú výhody?

Pri kuchyni na mieru dokáže využiť svoj potenciál, navrhnúť si niečo, čo nikto iný nemá. Budete originálny a podobný dizajn a veľkosť nebude mať nikto iný. Vaša kuchyňa bude funkčná a najmä praktická, aby ste sa pohybovali voľne, mali dostatok miesta a navzájom si v domácnosti nezavadzali.

Aké farby sú preferované?

Jednotkou na trhu je stále hnedá farba. Mnohým totiž pripomína teplo domova. Hnedá farba sa zväčša kombinuje s odtieňom bielej. Pre tých modernejších odporúčame zemité farby, ktoré vašu kuchyňu na mieru zútulnia a vyčarujú pohodu domova. Ak ste milovníkom farieb, skúste napríklad zelenú farbu. Zaručujeme vám, že takáto kuchyňa vám vyčarí úsmev na tvári stále, keď do nej vojdete. 

Šetriť alebo nešetriť?

Cenu kuchyne na mieru ovplyvňujú mnohé faktory. Najdôležitejším je výber vybavenia. Ide o najdrahšiu časť kuchyne, keďže mnohí si potrpia na kvalitné chladničky či umývačky riadu. Ďalšie faktory sú veľkosť kuchyne, použitý materiál, výber dekoru či lesk.  Pri zhotovení kuchyne na mieru odporúčame využiť služby jedného výrobcu, keďže každý využíva iný materiál, ten postupne starne a odtiene sa po pár rokoch nemusia zdať rovnaké. Ak nechcete mať kuchyňu v rôznych odtieňoch hnedej, dajte si vyrobiť a poskladať kuchyňu od jedného predajcu.