Aký nábytok do predsiene?

Pri zariaďovaní bytu či domu je nevyhnuté myslieť aj na vstup, čiže predsieň. Vďaka vhodnému nábytku ušetríte priestor nielen vo vašom šatníku. Návštevník si ako prvé všimne práve „vstupnú bránu“. Dobré rozloženie nábytku tak dokáže vašu predsieň zväčšiť a vytvoriť tak pekný obraz o vašom príbytku pre druhých.

Predsieň by mala ladiť k štýlu vášho bytu. Máte ho ladený do moderného štýlu? Romanticky alebo minimalisticky?

Predsieň z masívneho dreva

Ak hodláte kúpiť predsieň z masívneho dreva, ktorá bude odolná a vydrží vám dlhé roky, dbajte na to, že drevo sa po čase mení, zmení svoju farbu a preto vám odporúčame kúpiť celú predsieň od jedného výrobcu. Nie je vhodné si ju poskladať z rôznych kusov od rôznych výrobcov, pretože každý používa iný materiál a tak sa môže stať, že odtiene dreva budú po pár rokoch iné a už to celé nebude ladiť. 

Predsieň z laminátu

Predsieň z drevotriesky dokáže opticky rozšíriť akúkoľvek úzku chodbu. Ak máte chodbu menších rozmerov, odporúčame siahnuť po tejto voľbe.

Kam s topánkami?

Každá správna predsieň by mala obsahovať botník. Nikomu sa nepáči, keď sú topánky len tak rozhádzané. Najviac to oceníme hlavne v zime. Na trhu nájdete pestrý výber nábytku presne do vašej predsiene. Poličky, skrine, komody, záleží od vašich preferencií. Na to potom môžete umiestniť ďalšie doplnky ako vázu s kvetmi či iné dekoračné predmety, ktoré dodajú vašej predsieni šmrnc.

Zrkadlo

My sme rozhodne ZA. Mnoho ľudí sa pred odchodom ešte na seba pozrie, skontroluje, či je ich mejkap, oblečenie v poriadku. Zrkadlo je určite prínosom a ocení ho každý člen domácnosti.