Lavice do predsiene

Lavice sú v predsieni najnovším módnym doplnkom. Tomuto trendu nepodľahlo, zatiaľ, veľa ľudí, no aj u nás sa už dostávajú do našich príbytkov. Prečo sú také praktické a uľahčujú nám život? To a ešte oveľa viac vám povieme v nasledujúcom článku.

Pohodlie aj pri obúvaní topánok

Kvalitný a najmä pohodlný nábytok nemusíte mať len vo vašej spálni. Prečo ho nedať aj do chodby? Lavica pritom môže byť nenápadne vsunutá  do vešiakovej sústavy alebo nad skrinkou s topánkami. Ženy majú väčší problém s obúvaním, keďže elegantné lodičky si je ťažké obuť postojačky, opieraním o stenu. 

Materiál je dôležitý

Pri výbere pamätajte na to, že tento kus nábytku budete využívať aj niekoľkokrát denne. Nekvalitný materiál sa rýchlo opotrebuje, a ak bude tento „zanedbateľný“ kus nábytku málo udržiavaný, nevydrží vám dlho a bude skôr na obtiaž. Budúci majiteľ by mal zvážiť svoju hmotnosť, keďže taká drevotrieska nevydrží príliš vysokú váhu. Pri výbere sa informujte aj o maximálnej nosnosti lavice.

Čalúnené lavice

Dizajnové materiály sa skvelo šiknú aj do vašej predsiene. Práve spomínané čalúnenie dokáže oživiť priestor a dosiahnuť zaujímavý, originálny vzhľad s prvkom luxusu. V takom prípade môžete krížiť typické s atypickým a stále to bude vyzerať dobre. Skvelo sa to bude hodiť k drevu aj kovu. Či už ide o kožu, koženku alebo iné látky, predstavivosti sa medze nekladú a tým pádom sa dá povedať, že budúci majiteľ zanechá akýsi rukopis na čalúnení. Celkový zvyšok zladenia predsiene už nechávame na vás. Majte na pamäti, že predsieň je vstupnou bránou bytu, na ktorej by sa nemalo šetriť.