Skip to main content
Predsieň

Ako zariadiť predsieň podľa najnovších módnych trendov? Poradíme Vám!

Zvykne sa hovoriť, že predsieň je akousi vstupnou bránou do príbytku. Zároveň je to aj miesto, s ktorým sa náš hosť, alebo osoba, ktorá ku nám zavítala, stretne ako s prvým. Preto je veľmi podstatné ako a v akom štýle ju zariadime. Každý predsa chceme, aby sa v našom dome či byte cítila návšteva, čo najpríjemnejšie a prvý dojem je, skutočne veľmi dôležitý. Práve preto sme si pre Vás pripravili akýsi zoznam toho, čo by sa v každej predsieni malo nachádzať a načo netreba zabúdať.

Poďme sa na to celé pozrieť z pohľadu človeka, ktorý práve vstúpil do predsiene. Čo urobí ako prvé? Samozrejme, privítanie sa s domácimi v tomto prípade vynecháme a sústredíme sa výhradne na jednotlivé časti nábytku a jeho použitie. Prirodzene si človek vyzuje topánky. Ale čo s nimi, kam ich odložiť? Dostali sme sa k jednému z hlavných dôvodov, prečo by mala byť skrinka na obuv, resp. botník nevyhnutnou súčasťou každej predsiene. Okrem estetického dôvodu je  tomu najmä tak z tých praktických, keďže si vďaka nemu môžeme ušetriť niekoľko minúť vysávania či umývania špinavej podlahy. Samotný  necháme na Vás, ale do pozornosti dávame najmä tie z kovového a dreveného materiálu v bielych a svetlých farebných odtieňoch, ktoré sú tohtoročným hitom.

Kompletný prehľad dostupných botníkov vo všetkých cenových kategóriách nájdete tu.

BotníkBotník

Problém s topánkami máme vyriešený, no netreba zabúdať na  hornú časť odevu, a to kabáty, bundy či vetrovky! Presnejšie na miesto, kde by sme ich mohli odložiť bez toho, aby sa pokrčili či nejako inak znehodnotili. Na to nám skvele poslúži vešiak, či už klasický, stojatý alebo ten, ktorý jednoducho pripevníme na stenu. Na výber ich máte, skutočne mnoho, no  napriek tomu by sme radi vyzdvihli kúsky z dreveného materiálu v bielom či sivom prevedení s kovovými detailmi, ktoré dodajú vašej predsieni moderný nádych.

Kompletný prehľad dostupných vešiakov vo všetkých cenových kategóriách nájdete tu a vešiakov, ktoré možno pripevniť na stenu tu.

 

Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou tejto miestnosti by mala byť priestranná komoda, ktorej úložný priestor Vám dokonale poslúži, či už na odloženie sezónnych častí odevu, ako sú napríklad rukavice, alebo čiapky, ale aj na rôzne maličkosti, ktoré budete mať vždy na blízku a po ruke. Ponúkame Vám na výber z niekoľkých možností, no opäť pripomíname  a dávame do pozornosti najmä kúsky v bielej a svetlej farbe.

Kompletný prehľad dostupných komôd vo všetkých cenových kategóriách nájdete tu.

KomodaKomoda

 

Ak vaša predsieň disponuje väčším priestorom, ľahko ju môžete doplniť napríklad kreslom, lavicou či niekoľkými taburetkami, ktoré sú veľmi pôsobivým estetickým prvkom, ale taktiež sú veľmi praktické a využiteľné. Materiálom, ktorý stojí za povšimnutie je, určite koža a drevo v svetlých ale aj tmavých farebných odtieňoch. V prípade Vášho záujmu, Vám vieme ponúknuť z desiatok rôznych druhov a typov, ktoré nájdete tu.SedačkaSedačka

 

Dostávame sa k poslednej, no rovnako dôležitej časti, a ňou sú detaily a doladenie celej miestnosti. Ak by sme začali od podlahy, skutočne veľmi estetickým prvkom sú koberce. Či už s dlhým alebo krátkym vlasom, okrúhlym alebo hranatým jednofarebným kúskom v odtieňoch sivej nikdy nič nepokazíte. Ak ste ale aj napriek tomu zástancom vzorových kobercov, nesmúťte, máte tu niečo aj pre Vás. Kompletný prehľad dostupných kobercov nájdete tu.

Ďalšími kúskami, ktorými môžete jednoducho obohatiť vašu predsieň je napríklad zrkadlo, závesné ale aj stojaté, ktoré opticky zväčší celú miestnosť, elegantný stojan na dáždniky, obrazy rôznych štýlov a prevedení a v prípade ak sú súčasťou izby aj okná, závesy a záclony sú, bezpodmienečne nutnosťou.

Pre jednoduchosť hľadania Vám prikladáme odkazy na kompletný prehľad dostupných zrkadiel tu  a bohatý výber rôznych obrazov tu. 

Ak ste si z nášho zoznamu a článku nezobrali inšpiráciu a hľadáte skôr kompletný set do Vašej predsiene, pripravili sme pre Vás výber tých najlepších, v rôznych cenových kategóriách,  ktorý nájdete po kliknutí tu.

PredsieňPredsieň

 

Takisto Vám prikladáme aj zoznam kompletnej ponuky nábytku zoradeného podľa výrobcov, kde nájdete mnohé kúsky rôznych prevedení a farebných variácii. Odkaz na ponuku sa nachádza tu.

Želáme Vám pohodové nakupovanie a príjemne strávene chvíle pri zariaďovaní vašej predsiene!