Skip to main content
zahradny nabytok

TOP 5: Najmodernejší záhradný nábytok na rok 2018

1. ZÁHRADNÝ SET STARK

Túžite po kvalitnom odpočinku a relaxe vo vašej záhrade? Máte radi moderné a luxusne vyzerajúce tvary? Záhradný set menom Stark je presne to, čo hľadáte. Jeho súčasťami sú roh s vankúšmi, tri taburetky a nesmie chýbať ani priestranný, stabilný a pevný jedálenský stôl, na ktorom je, z praktických dôvodov, umiestnené tvrdené sklo. Celý set je vyrobený z kvalitného umelého ratanu v tmavohnedej farbe s krémovými vankúšmi a zakúpiť si ho môžete za 749€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. ZÁHRADNÝ SET, JEDÁLENSKÝ STÔL+6X STOLIČKA

Tiež tak milujete večerné posedenie pri pohári vína vo vašej záhrade v obklopení priateľov? Práve záhradný nábytok Garden zaistí, aby ste tieto príjemne chvíle strávili v maximálnom pohodlí. K dispozícii budete mať až 6 kresiel s vankúšmi a veľký jedálenský stôl s tvrdeným sklom, ktorý bohato postačí na servírovanie akýchkoľvek pochutín. Celý set je vyrobený z umelého ratanu v krémovom farebnom prevedení a jeho cena je 512€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. ZÁHRADNÝ SET S VANKÚŠMI+KONFERENČNÝ STÔL

Preferujete skôr niečo menšie, kde by ste mohli stráviť spoločné chvíle so svojimi najbližšími? Už nemusíte ďalej hľadať, urobili sme to za vás. Ratanový set Alera je dvojdielna sediacia súprava pozostávajúca z rohu s vankúšmi a menším konferenčným stolíkom s tvrdeným sklom. Za zmienku určite stoja poťahy na vankúšoch, ktoré sú snímateľné a vodeodolné a taktiež nesmieme zabudnúť zmieniť farebnú kombináciu tmavohnedej a krémovej, ktoré k sebe dokonale ladia. Cena tohto setu činí 399€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. ZÁHRADNÝ SET, STÔL + 4X STOLIČKA

Prežite príjemne strávené chvíle na svojej terase, či záhrade vďaka ratanovému záhradnému setu Randel. Jeho súčasťou sú 4 kreslá s vankúšmiokrúhly jedálenský stôl, ktorý s istotou postačí na večerné posedenia, či večere. Nábytok je vyrábaný v prijemnom tmavohnedom farebnom prevedení doplnený vankúšmi krémovej farby. Suma, za ktorú si môžete tento set zaostarať je 376€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. ZÁHRADNÝ RATANOVÝ SET MORTON

 Premýšľate, čo vám chýba vo vašej záhrade, alebo terase? Ak je to kvalitný nábytok, tak by ste túto chybu mali okamžite napraviť! Ponúkame Vám ratanový set Morton pozostávajúci zo štyroch elegantných kresiel s vysokým operadlom a jedálenského stola, ktorý je ako stvorený na spoločné obedy, či večere. Moderný nádych mu dodáva hlavne farebná kombinácia hnedej a krémovej, ale tiež samotný tvar jednotlivých častí tohto vydareného setu. Cena, za ktorú si ho môžete zakúpiť je 359€.   Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU. 

 

 

Exit mobile version