Skip to main content
moderna postel

Moderná posteľ do spálne

O kvalitnom spánku rozhoduje aj pocit, aký máte z celkového zariadenia miestnosti. Preto je pri výbere postele okrem kvality dôležitý aj jej dizajn. Ak je vaša spálňa zariadená v modernom štýle, mali by ste tomu prispôsobiť aj vzhľad postele. Máte pritom na výber z niekoľkých možností.

Moderná posteľ do spálne

Manželská posteľ je dominantným kusom nábytku v spálni. Pri jej kúpe sa budete rozhodovať podľa kvality materiálu a vyhotovenia, veľkosti a vzhľadu. Moderné postele charakterizujú nielen čisté línie a jednoduchosť tvarov. Ich dizajn často vybočuje zo zabehaného štýlu iných druhov moderného nábytku. Nájdete na nich oblé línie a oblúky, ktoré na prvý pohľad pozývajú k odpočinku.

Čalúnené postele nevyšli z módy

Čalúnené postele sa stále tešia veľkej obľube. Nemusíte sa báť, že budú vo vašej spálni pôsobiť fádne. Originálne dizajnové spracovanie čalúneného čela postele, prípadné ozdobné štepovanie vás rýchlo presvedčia o opaku. Látka čalúnenia postele je príjemná na dotyk. Veľkým plusom je často aj úložný priestor postele, ktorý vám poskytne miesto na skladovanie vecí.

Čalúnené postele nájdete u predajcu TU.

Módny trend menom boxspring

Komfortný odpočinok na posteliach boxspring zaručujú dve vrstvy matracov. Spodnú vrstvu tvorí kvalitný pružinový alebo sendvičový matrac. Na ňom je položený druhý matrac. Materiály na výrobu matracov sú pružné a vzdušné. Moderné postele boxspring poskytujú vďaka premyslenej konštrukcii všetko, čo potrebujete pre zdravý spánok. Výrobcovia okrem toho kladú nemalý dôraz aj na módny vzhľad postelí. Na čalúnenie postelí boxspring sa používajú materiály ako látka, koža a ekokoža.

Postele boxspring nájdete u predajcu TU. 

Drevené postele

Nestarnúcim materiálom na výrobu postelí je masívne drevo. Posteľ z masívu nikdy nevyjde z módy. Prírodný materiál okrem toho zapasuje do každého priestoru. Ak posteľ z masívu presahuje vyše finančné možnosti, vyberte si posteľ z kvalitnej laminovanej drevotriesky.

Drevené postele nájdete u predajcu TU.