Skip to main content
Sedačky v tvare U

TOP 5: Sedačky v tvare U do 800€

1. SEDACIA SÚPRAVA JOY 2U

Sedačky v tvare U

Elegantná sedacia súprava s moderným nádychom je presne to, čo vaša obývačka potrebuje! Tento skutočne vydarený kúsok s trefným pomenovaním BOSS je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je veľmi príjemná a pohodlná. Sedacia časť a vankúše, ktoré sa dodávajú spoločne so sedačkou sú čalúnené látkou šenil v sivom odtieni. Funkcia rozkladania a priestranný úložný priestor sú samozrejmosťou.  Za zmienku určite stojí, že je v takzvanom univerzálnom prevedení, čo znamená, že si ju môžete poskladať presne tak, ako Vám to vyhovuje! Na výber sú 4 farebné varianty, pričom cena tejto sedacej súpravy je 756€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA

Sedačky v tvare U

Pohodlie, luxus, elegancia . Reč nemôže byť o ničom inom ako o sedacej súprave STILO. Univerzálne prevedenie v kvalitnej ekokoži v kombinácii so šenilom Vám zaistí pohodlne strávené chvíle pri televízii či pri spoločných večeroch s rodinou a priateľmi. Možnosť rozloženia a úložný priestor, ktorý Vám dokonale poslúži na nepotrebné či sezónne veci, nesmie chýbať. Na výber máte až zo štyroch farebných odtieňov ekokože v kombinácii s piatimi odtieňmi šenilu, takže kombinovanie je len na Vás! Cena tohto kúsku činí 599€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA GENT U

Sedačky v tvare U

Pohodlná, praktická a elegantná. Hovoríme o sedacej súprave GENT, ktorá sa vďaka svojmu celočalúnenému dizajnu v sivom farebnom prevedení hodí takmer do každej obývačky. Priestranný úložný priestor, rovnako ako aj rozkladacia funkcia Vám poslúžia kedykoľvek to budete potrebovať. Zakúpiť si ju môžete za lákavých 599€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. SEDACIA SÚPRAVA ZORAN

Sedačky v tvare U

Elegantným doplnkom do vašej obývacej izby je priestranná sedacia súprava, ktorá dokonale zapadne do Vašej moderne ladenej domácnosti. Niekoľkými jednoduchými pohybmi ju premeníte na plochu s rozmermi až 121×128 centimetrov, ktorá Vám skvelo poslúži na odpočinok či ako posteľ pre Vašu návštevu alebo známych. Príjemné sedenie Vám zaistí kombinácia pružiny a purpeny s výškou sedu 41 centimetrov  a hĺbkou 50 až 67 centimetrov. Farebné prevedenie si môžete vybrať až z 3 rôznych variant. Cena sedacej súpravy je 749€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. SEDACIA SÚPRAVA ROY

Sedačky v tvare U

Luxusná sedacia súprava z kvalitnej ekokože a šanilu, zaiste dodá vašej obývačke moderný nádych a premení ju na miesto pokoja a odpočinku. Tento vydarený kúsok s pomenovaním Roy, Vám okrem funkcie rozkladania či priestranného úložného priestoru ponúkne aj skutočne príjemné sedenie, vďaka kombinácii pružiny a molitanu. Na výber máte k dispozícii 4 farebné prevedenie ekokože, rovnako ako aj 4 odtiene šenilu. Cena tejto súpravy činí 746€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.