Skip to main content
moderná obývačka

Nábytok do obývačky

Každý z nás si rád skrášľuje prostredie, v ktorom žije. Takmer pri každej návšteve je práve obývačka tou miestnosťou, v ktorej sa zdržiavame s návštevou. No či už je to takto či nie, určite vám záleží na kráse obývačky. Ako si vybrať nábytok do obývačky ? Dozviete sa v článku.

Čo v obývačke nemôže chýbať ?

Obývačka je miestnosť, v ktorej sa zdržiavame najdlhšie. Je dôležité, aby naša obývačka bola útulná. Obývačka by mala obsahovať gauč alebo nejakú väčšiu pohovku, na ktorej sa bude zmestiť cca 5 ľudí. Obývačka väčšinou obsahuje aj televíziu, ktorá je na stene alebo stojí na nejakej nízkej skrinke, ktorá je určená práve na taký účel. Do obývačky by sme v žiadnom prípade nemali dávať skrine s oblečením ani nič podobné. Medzi gauč či pohovku a televíziu môžeme umiestniť nejaký malý stôl, ktorý môže byť drevený, ale aj sklenený. Stôl si môžeme vybrať podľa vkusu, no mal by byť malý. Obývačka je miestnosť, v ktorej sa oddychuje a nie žije.

Ako zladiť nábytok ?

Existuje viacero módnych trendov, no taká typická obývačka by mala obsahovať nábytok, ktorý sa k sebe hodí. Netreba miešať farbu nábytku ani štýl nábytku, no pri štýle je to ešte v istej miere v poriadku. Obývačka by nemala mať nejaké silné farby iba jemné krémové farby či jemné farby do sivohneda. Dôležité je, aby nábytok mal zhruba rovnakú farbu.

Ako skrášliť obývačku ?

Obývačku môžeme skrášliť nejakým akváriom alebo pár kvetmi. Akvárium pridá pocit pohody a kvety vytvoria príjemnú vôňu a uvoľnia nás.

Rôzny nábytok do obývačky, nájdete u predajcu TU.