Skip to main content
hojdacie kreslo

Vyberáme hojdacie kreslo

Hojdanie upokojuje. Prináša telu aj duši nenapodobiteľný relax. Pre kvalitný odpočinok pri knihe alebo televíznom programe je preto hojdacie kreslo ako stvorené. Pozrime sa na to, ako vybrať také, ktoré vám bude vyhovovať.

Hojdacie kreslo do interiéru aj exteriéru

Hojdacie kreslá nájdu využitie v interiéri aj exteriéri. Môžete ich umiestniť do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo na terasu. Do interiéru zvoľte kreslo podľa miestnosti, v ktorej ho chcete umiestniť. V obývacej izbe pekne vynikne čalúnené kreslo. Do spálne zvoľte menšie, elegantné hojdacie kreslo. Do detskej izby je ideálne závesné kreslo v pestrom dizajne. A na terase iste oceníte hojdacie kreslo z umelého ratanu alebo pohodlnú hojdaciu leňošku.

Závesné hojdacie kreslá

Výhodou závesných hojdacích kresiel je výnimočná ľahkosť hojdavého pohybu. Uchytíte ich v strope miestnosti alebo sú zavesené na vlastnej kovovej či drevenej konštrukcii. Dostupné sú v moderných aj klasických prevedeniach. Závesné kreslo svojím dizajnom vhodne doplní každú miestnosť. Na závesnom hojdacom kresle tiež oceníte to, že nezaberie veľa miesta. Môžete ho umiestniť dokonca aj na menší balkón.

Polohovateľné hojdacie kreslo

Polohovateľné hojdacie kreslá sa tešia veľkej obľube. Vyrábajú sa s pohodlnými opierkami hlavy a operadlami na ruky. Niektoré modely sú anatomicky tvarované pre lepšie podoprenie chrbtice. Príjemný pocit z relaxu v polohovateľnom hojdacom kresle znásobí možnosť podloženia nôh, ktoré dosiahnete vďaka vysúvacej podnožke.

Hojdacie kreslo v modernom dizajne

Moderné hojdacie kreslo vám poskytne pohodlie pre čítanie aj krátku siestu. Vyrábajú sa v rôznych materiálových prevedeniach. Obľúbenými sú hlavne kreslá z ekokože a čalúnené hojdacie kreslá. Sú výborným doplnkom každého moderného interiéru. Na modernom hojdacom kresle oceníte okrem elegantného vzhľadu aj jeho ergonomické vlastnosti.

Ponuku hojdacích kresiel nájdete u predajcu TU.