Skip to main content
detské postele

TOP 5: Detské postele s prístelkou

1. POSTEĽ S PRÍSTELKOU TOLEK

detské postele

Hľadáte posteľ či postele do detskej izby? Už ďalej nemusíte, vybrali sme pre Vás to najlepšie z najlepšieho! Tento vydarený kúsok menom TOLEK, vyrobený z prírodného dreva vo farebnom prevedení jelša, dokáže toho ponúknuť skutočne mnoho. Okrem komfortu, ktorý je samozrejmosťou, disponuje taktiež prístelkou a niekoľkými šuplíkmi, ktoré dokonale doladia priestory detskej izby. Cena, za ktorú si môžete túto posteľ zakúpiť je 312€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. DETSKÁ POSTEĽ

detské postele

Ak je chlapčenská izba tou miestnosťou, ktorú práve zariaďujete, určite by ste mali porozmýšľať nad posteľou JAS 2. Je vyrobená z prírodného dreva vo farebnej kombinácii modrej a sosny, vďaka ktorej sa hodí takmer do každej detskej. Prístelka či ABS hrany, ktoré zabezpečia odolnosť proti mechanickému poškodeniu, sú súčasťou. Cena tohto kúsku je 319€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. POSTEĽ S PRÍSTELKOU MALGOSA

detské postele

Študentská izba. Priestor, ktorý si vyžaduje, skutočne veľmi veľa zariaďovania. Ak ešte nemáte vybratú posteľ, do pozornosti Vám dávame kúsok menom MALGOSA, ktorý je vyrobený z prírodného dreva v sosnovo-bielej a oranžovej farebnej kombinácii. Jej súčasťou je prístelka a taktiež aj ABS hrany, ktoré, určite veľmi oceníte. Suma, za ktorú si ju môžete zakúpiť je 319€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. POSTEĽ S PRÍSTELKOU WOJTEK

 

detské postele

Určite sa zhodneme, že detské izby sú miestom, na ktorých vybavenie, dbá každý rodič. Jednou z najdôležitejších súčastí, je kvalitná a komfortná posteľ, na ktorej si Váš syn či dcéra doprajú ničím nerušený odpočinok. Ako jednu z možností Vám ponúkame kúsok WOJTEK, ktorý je vyrobený z prírodného dreva vo farebnom prevedení jelša, pričom prístelka či ABS hrany sú jeho súčasťou.  Cena produktu je 309€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU. 

 

5. POSTEĽ BARTEK

 

detské postele

Chlapčenská detská izba si vyžaduje, skutočne mnoho rôzneho vybavenia a posteľ je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Jedna z alternatív je produkt BARTEK, ktorého výrobný materiál je prírodné drevo vo farebnom prevedení jelša. Samotná posteľ disponuje prístelkou, ABS hranami či priestranným úložným priestorom, ktorý je veľmi praktický a využiteľný. Suma, za ktorú si môžete tento produkt zakúpiť je 291€.   Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.