Skip to main content
ratanova sedacia suprava

Pohodlné sedenie so zaujímavým dizajnom

Prírodný vzhľad, atraktívny dizajn a prijateľná cena — to sú atribúty, ktoré prinesie do vášho bývania ratanový nábytok. A skrýva toho v sebe oveľa viac.

Nábytok z umelého ratanu

Pri výrobe ratanového nábytku sa používa prírodný alebo umelý ratan. Zvlášť obľúbeným sa stal práve umelý ratan. A to nie len pre cenovú dostupnosť. Umelý ratan svojím vzhľadom dokonale imituje prírodný materiál. Umelý ratan má okrem toho dlhšiu životnosť. Všetky gazdinky ocenia jeho bezproblémovú údržbu. Budete potrebovať len navlhčenú handričku alebo ho jednoducho osprchujete prúdom vody.

Ratanová sedacia súprava

Ratanová sedacia súprava prinesie vášmu posedeniu na terase či v záhradnom altánku nový rozmer. Ratanové sedacie súpravy sú veľmi pohodlné. Okrem toho sa vyznačujú vkusným dizajnom. Na trhu nájdete ratanové súpravy v modernom aj klasickom štýle. Poskytujú dostatok miesta na sedenie. Pre väčšie pohodlie odporúčame súpravy s vankúšmi so snímateľným poťahom.

Kvalita prevedenia

Ratanové sedacie súpravy sa vyrábajú z kombinácie materiálov. Pevnosť a stabilitu sedačky zabezpečuje použitá kovová, zväčša hliníková konštrukcia. Môžete si tiež zakúpiť set s konferenčným stolíkom. Alebo jedálenský set s kombináciou rohovej ratanovej sedačky a jedálenského stola. Veľmi pekne pôsobí aj ratanová sedacia súprava s taburetmi. Pri výrobe stolov a konferenčných stolíkov súprav sa pre krajší vzhľad používajú aj iné materiály. Napríklad sklo.

Flexibilita dizajnu

Ratanová sedacia súprava vás poteší možnosťou pestrosti dizajnu. Stačí, ak vymeníte poťahy na vankúšoch. Môžete tiež dokúpiť dekoratívne vankúše. Vzhľad terasy doplníte doplnkami. Občerstvenie môžete podávať na ratanovom podnose. A kvety môžete vložiť do vázy opletanej ratanom. Na trhu nájdete tiež stojany na víno z toho istého materiálu.

Ponuku rôzneho ratanového nábytku nájdete u predajcu TU.