Skip to main content
sedačka v tvare u

Prečo si vybrať sedačku v tvare U?

Sedačka je viac než miesto na sedenie. Môže sa stať tiež pastvou pre oči. Vaša obývačka tak získa nádych výnimočnosti a stane sa obľúbeným miestom na oddych pre celú rodinu. Dnes sa spolu pozrieme na to, čo všetko v sebe skrývajú sedačky v tvare U.

Využitie priestoru

Veľký priestor praje výrazným kusom nábytku. Ak je vaša obývacia izba dostatočne veľká, môžete si dovoliť komfortné riešenie sedenia v podobe sedačky v tvare U. Umiestnite ju k stene miestnosti alebo je voľne postavte do priestoru. Ak máte obývačku prepojenú s kuchyňou, môžete sedačku v tvare U využiť na oddelenie obývacej časti od priestoru na varenie. Miesto medzi ramenami sedačky vyplňte konferenčným stolíkom. Dokonalosť celkového riešenia podčiarknite štýlovým kobercom alebo kožušinou.

Variabilita sedačiek v tvare U

Veľkorysá plocha miesta na sedenie, ktorú ponúkajú sedačky v tvare U, vám spríjemní odpočinok, pozeranie televízora aj čas s rodinou či priateľmi. Pri väčšine modelov máte okrem toho možnosť voľby jej zostavenia. Sedačky v tvare U sú totiž variabilné. Jednotlivé moduly sa dajú spojiť viacerými spôsobmi. Sedačky v tvare U sú tiež výborným riešením pre príležitostné prespanie vašich hostí.

Dizajn sedačky v tvare U

Pri väčších kusoch nábytku, akým je aj sedačka v tvare U, je dôležitý výber dizajnu. Ak chcete, aby sa sedačka stala dominantou miestnosti, vyberte výraznejšiu farbu, prípadne kombináciu spojenia dvoch odtieňov. Miestnosť sa tak stane atraktívnejšou. Sedačka môže tiež harmonicky zapadnúť do celkového vzhľadu interiéru. Ak chcete dosiahnuť práve takýto súlad, zvoľte jemnejšiu farbu, ktorá ladí s ostatnými farbami miestnosti. Pre doplnenie atmosféry interiéru vyberte k sedačke aj taburety. Nielen že rozšíria priestor na sedenie, ale aj doplnia celkový dojem z vašej obývačky.

Ponuku sedačiek v tvare U nájdete u prejdacu TU.