Skip to main content
manželská posteľ

TOP 5: Najlepšie manželské postele na rok 2018 do 500€

1. MANŽELSKÁ POSTEĽ, S ROŠTOM A ŠUFLÍKMI

 

Moderná manželská posteľ s nádychom luxusu je vďaka svojim bežným rozmerom vhodná do každej spálne. Na prvý pohľad zaujme, predovšetkým, kvalitnou ekokožou v bielej či čiernej farbe. Neodmysliteľnou súčasťou je lamelový rošt, ktorého súčasťou sú aj štyri šuflíky, takže o úložný priestor sa nie je nutné obávať. Cena tohto kúsku činí 432€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU

2. MEGAKOMFORT 2

V jednoduchosti je krása. Presne to môžeme prehlásiť o posteli Megakomfort 2 Boxspring, ktorá, ako je možné vyčítať z názvu, okrem krásy ponúka aj maximálne pohodlie. Za zmienku určite stojí dvojitá pružinová vrstva, ktorá Vám zabezpečí ten najpriemnejší možný spánok.  Posteľ je dodávaná v čiernom prevedení, čo len podčiarkuje jej elegantný dizajn. Zakúpiť si ju môžte za 490€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

3. MODERNÁ POSTEĽ S BLUETOOTH REPRODUKTORMI

Na prvý pohľad obyčajná posteľ, no keď sa pozriete bližšie, určite ostanete poriadne zaskočení. Presne tak! V čele postele má zabudované dva, skutočne, kvalitné reproduktory prepojiteľné s funkciou Bluetooth! Na svoje si tak prídu skutoční milovníci hudby ale aj príležitostní poslucháči. Samozrejme, nemožno zabudnúť na RGB LED osvetlenie, ktorým tento zaujímavý kúsok disopnuje. Povrch postele je tvorený ekokožou v čiernej farbe a samozrejmosťou je aj veľký úschovný priestor. Cena je stanovená 499€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

4. LUXUSNÁ POSTEĽ S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Zdravý a kvalitný spánok je presne to, čo potrebujete! A na to tu je luxusná a zároveň moderná posteľ Xandra. Ako prvé vás určite upúta čelo postele, ktoré je, značne, vysoké a do detailov prešívané. Taktiež nesmieme zabudnúť na jeho pohodlnosť a na to, že poskytuje kvalitnú oporu chrbta, takže čítanie vašej obľúbenej knižky si vychutnáte plnými dúškami. Posteľ je dodávaná v látke vo farbe sivý melír. Úložný priestor je tvorený štyrmi nenápadnými šuflíkmi. Zakúpiť si ju môžte za 434€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

5. MANŽELSKÁ POSTEĽ S RGB LED OSVETLENÍM

Ako z inej planéty! To si, možno, poviete pri pohľade na tento netradičný kúsok s názvom Manila. Okrem zabudovaného RGH LED osvetlenie, ktoré je v tomto prípade, akosi, nutnosťou, posteľ zaujme výklopným roštom a veľkým úložným priestorom. Na výber je kvalitne spracovaná ekokoža v elegantnej čiernej, ale aj v snehovo bielej farbe. Samotné osvetlenie si môžete meniť ľubovoľne podľa toho, akú máte práve náladu. V skratke, túto posteľ si prosto zamilujete! Jej cena činí 414€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

Nezabudnite si pozrieť aj náš ďalší článok o manželských posteliach:                                                              Manželské čalúnené postele od 500€ do 800€

 

 

 

Exit mobile version