Skip to main content
kozene postele

Luxusný spánok na koženej posteli

Koža je symbolom luxusu. Kožená posteľ dodá vašej izbe nový rozmer. Okrem uchvacujúceho dizajnu získate kvalitný priestor pre váš spánok. Z koženej postele budete ráno vstávať svieži a odpočinutý.

Výhody koženej postele

Okrem luxusného vzhľadu a nenapodobiteľného dizajnu má kožená posteľ viacero iných výhod:

  1. Dlhá životnosť — kožené postele sa vyznačujú dlhou životnosťou. Nemusíte sa báť, že si budete musieť po niekoľkých rokoch zaobstarať novú posteľ. Čalúnenie koženej postele sa vyrába z kvalitnej kože alebo ekokože. Oba materiály sú odolné proti odieraniu a ošúchaniu. Kožená posteľ bude dlho vyzerať ako nová.
  2. Vhodná pre alergikov — koženú posteľ ocenia aj alergici. Na koženom povrchu sa neusádza prach. Vďaka vzdušnosti kože kožená posteľ nezadržiava vlhko a nerozmnožujú sa v nej roztoče.
  3. Jednoducho sa čistí — koženú posteľ odporúčame čistiť vlhkou utierkou. Po pretretí koženého čalúnenia je potrebné nechať posteľ vyschnúť. Škvrny odstraňujte špeciálnym prípravkom na kožu.

Máte obavy z fádnosti?

Obávate sa, že kožené postele nájdete len v odtieňoch farby kože? Opak je pravdou. Kožené postele sa vyrábajú v rôznych farbách. Na trhu nájdete kožené postele v bielej, čiernej, šedej, hnedej a rôznych pastelových aj sýtych farbách. Veľmi pekne tiež pôsobí moderný kontrast bielej s čiernou. Nemusíte sa obávať, že nenájdete ten pravý odtieň, ktorý by zapasoval práve do vašej spálne.

A čo cena?

Napriek ich luxusnému vzhľadu sú kožené postele dostupné za priaznivé ceny. Vďaka nim si môže dnes dopriať koženú posteľ takmer každý. Pri výbere však nepozerajte len na cenu. Dôležitá je predovšetkým kvalita koženej postele.

Ponuku rôznych postelí nájdete u predajcu TU.