Skip to main content
sedačka na mieru

Sedačka na mieru

Pri prezeraní nábytku si každý z nás vyberá niečo iné. Iný zákazník, iný vkus. To platí aj pri výbere sedačky. Ak vám nevyhovujú rozmery sedačiek v obchode, máte možnosť vytvoriť si vašu vysnívanú sedačku na mieru.

Počítajte s tým, že cena sedačiek na mieru môže byť vyššia, keďže bežné sedačky vyrobené na páse, robené v stovkách, stoja menej ako sedačka podľa vašich predstáv. Rozdiel v cene by nemal byť až tak viditeľný. Ak chcete, aby vám sedačka vydržala dlhé roky, rozhodne by ste na tom nemali šetriť, aby ste sa aj po rokoch sedenia na sedačke cítili ako v prvý deň.

Aké sú výhody sedačky na mieru?

Najväčšou výhodou je, že skvelo zapadne do vášho interiéru a dokáže splniť vaše očakávania. O tom, že budete jediným vlastníkom špecifickej sedačky nemusíme ani hovoriť. Momentálne je na trhu široká ponuka štandardných sedačiek, pár výrobcov môže upravovať rozmery na sedačke, no prispôsobiť sedačku na mieru zvládne pár čalúnnických odborníkov. Výroba sedačky na mieru znamená upraviť a prispôsobiť parametre podľa vašich potrieb. Taktiež sa môže upraviť aj hĺbka či výška sedenia, výška sedenia a iné. Jednoducho vám vytvoria sedačku presne na mieru.

Čo od vás výrobca potrebuje?

Odborníci vám sedačku vytvoria aj podľa jednoduchého náčrtu, fotiek či obrázku. Niekedy stačí, že im presne opíšete predstavu a čo od sedačky očakávate. Pre koho je určená, aká farba sa vám páči, chcete ju vyššie či nižšie? Pár viet a ostatní sa už o to postarajú. Ak by sa vám vaša jedinečná sedačka na mieru zdala osamotená, nie je problém k nej dotvoriť aj iný nábytok ako taburetku či kreslo. Predstavivosti sa medze nekladú.