Skip to main content
Rohová sedacia súprava

Rohová sedacia súprava

Rohová sedacia súprava je ideálnym riešením nie len do malej, ale aj veľkej obývačky. V súčasnosti je po nich veľký dopyt, sú moderné a vyriešia aj nedostatok úložného priestoru. Rohová sedačka už dávno nepatrí len k pravej či ľavej stene obývačky. Vyzerá dobre všade!

Prečo sa rozhodnúť pre rohovú sedaciu súpravu

Rohové sedačky poskytujú veľa úložného priestoru. Zväčša tam odkladáme deky či periny pre hostí. Iní však vôbec netušia, či v ich útrobách vôbec niečo skrývate. Sedačky sú vytvárané tak, aby boli praktické a odolné. Zväčša majú tú vlastnosť, že sú rozkladacie. My sme určite ZA! Rozkladacia sedačka vám môže nahradiť manželskú posteľ alebo zabezpečiť miesto na spanie pre hostí. Sú veľmi elegantné a ľahko sa rozkladajú, čiže si môžete užiť komfort ako v kine pri sledovaní filmu.

Funkčnosť a estetická stránka rohovej sedacej súpravy  

Rohové sedačky sú vyrábané s ohľadom na ich funkčnú ale aj estetickú stránku. Ľudia investujú hlavne do nábytku, ktorý by mal vydržať dlhšie časové obdobie a tým je aj rohová sedacia súprava. Súčasné poťahové materiály sú ľahké na údržbu, no na druhej strane toho zvládnu veľa (napr. menšie deti). Z dizajnového hľadiska sú vyrábané sedačky rôznych tvarov a farieb.  Uspokoja potreby a vízie aj tých najnáročnejších. Mnohé sú nadčasové, no nájdeme medzi nimi aj klasiku. Hlavnou výhodou je, že sú veľmi komfortné, určené pre každú vekovú kategóriu. Sedačky sa dajú vyrobiť aj na mieru. Najžiadanejší model je v tvare U, ktorý poskytuje dostatok miesta pre celú rodinu, veľa úložného priestoru a ešte viac miesta na spánok a relaxáciu.