Skip to main content
rohová sedacia súprava

Prečo práve rohové sedačky?

Vybrať tú správu sedačku nie je vždy ľahkou úlohou, pretože produkt, ktorý si vyberiete, musí byť v mnohých ohľadoch ideálny. Existujú estetické faktory, ako je farba a tvar pohovky, veľkosť a funkcia pohovky a samozrejme nemôžete vynechať parameter životnosti. Myslíte si, že vaše očakávania najviac spĺňa rohová sedačka? Poďme sa pozrieť na jej prednosti.

Využitie priestoru

Ak chcete čo najlepšie využiť priestor vo vašej domácnosti bez toho, aby ste nechali obrovský prázdny priestor, rohové sedačky sú ako stvorené pre vás! Vďaka svojej praktickej podobe je roh dokonale využitý a plus vám ponúka ešte jedno miesto na sedenie navyše.

Ideálna na spanie

Rohové sedačky sú vhodné aj na spanie, čo sa vždy zíde. Skvelo poslúži ako posteľ pre hostí alebo ako miesto na denný odpočinok. Je zároveň miestom, kde sa večer pri televízií stretáva celá rodina a to výrobcovia dobre vedia, preto je maximálne pohodlná.

Úložný priestor

Môžete si tiež vybrať z rohových sedačiek, ktoré ponúkajú až dva úložné priestory. Či už ju využijete na skladovanie posteľnej bielizne alebo čokoľvek iného, poskytujú skvelé úložisko, ktorého nikdy nemáme dosť!

Materiál

Hľadáte kožený nábytok? Ako každá iná sedačka, aj rohová sedačka môže ozdobiť váš domov kožou alebo látkou. Výber je len na vás, ponuka je široká!

Komfort

Bohatý výber vám umožňuje vybrať si dokonalú rohovú sedačku podľa vašich individuálnych potrieb a očakávaní. Okrem elegantného vzhľadu je ďalšou veľkou výhodou rohových sedačiek to, že každý, kto sa na ňu pozrie, si na ňu bude chcieť okamžite sadnúť. A keď tak urobí, budete mať istotu, že nebude sklamaný, pretože rohová sedačka je rovnako pohodlná, ako vyzerá. Mäkké miesto na sedenie, operadlo s vhodným uhlom a ideálna výška na sedenie to garantujú a v niektorých modeloch zvyšujú úroveň pohodlia aj sedačkové vankúše.