Skip to main content
Najlepšie sedacie súpravy

TOP 5: Najlepšie sedacie súpravy do 500€ na rok 2018

Potrebujete zariadiť obývačku ? Každopádne sa vám nechcú utrácať tisíce, ale aj napriek tomu chcete skutočne kvalitný kúsok? Tak tento článok je presne pre vás. Určite sa vám hodia naše tipy na najlepšie sedacie súpravy na rok 2017 v cenovej hladine do 500 eur.

1. Rohová sedačka Samanta

Rohová sedačka Samanta s taburetkou je vhodná do menších obývacích izieb. Sedacia časť a vankúše sú potiahnuté kvalitným šenilom sivej poprípade hnedej farby. Plastové nohy sú šetrné k podlahe. Šírka operadla je 17,5 cm. Cena tejto sedacej súpravy je 406,90 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. Rohová sedačka U Tiger

sedacia súprava

Rohová sedačka U Tiger je vhodná do väčší obývacích izieb. Okraje a spodok sedacej súpravy sú čalúnené bielou Ekokožou. Sedacia časť a vankúše sú čalúnené kvalitným šenilom. Cena tejto sedacej súpravy je 476€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA V TVARE U DALAS

sedacia súprava

Jemnosť, elegancia, jednoduchosť. Tieto a im podobné vlastnosti presne charakterizujú sedaciu súpravu DALAS ROH U. Tá vďaka svojmu zaujímavému vzhľadu v tvare U a sivému farebnému prevedeniu zapadne takmer do každej obývacej miestnosti a dodá jej patričný moderný nádych. Samotná súprava je vyrobená z kvalitnej látky GRAY a za zmienku určite stojí aj možnosť rozloženia sedačky na plochu s rozmermi 122×242 centimetrov, ktorú môžete využiť napríklad, pri príležitostnom spaní. Pozeranie filmov, relaxovanie či posedenie s priateľmi tak nebolo nikdy pohodlnejšie. Cena sedacej súpravy je 419€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. UNIVERZÁLNA SEDACIA SÚPRAVA

Sedacia súprava

Univerzálna, praktická sedacia súprava s čistými a jednoduchými líniami. Áno, hovoríme o TOBIASOVI! Môže sa pochváliť celo čalúnenou látkou Malo a do oka vám určite padne aj cappucino farebné prevedie. Nesmieme zabudnúť ani na rozmerný úložný priestor a veľmi dôležitú funkciu rozkladu, vďaka ktorej sa vaša sedačka, behom chvíle, premení na plochu na spanie s rozmermi 118×198 centimetrov. Súčasťou sedacej súpravy sú aj 4 vankúše a zakúpiť si ju môžete za 329€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

5. ROZKLADACIA SEDACIA SÚPRAVA

Rozkladacia sedacia súprava

Sedacia, látková súprava Minerwa NEW s určitosťou rozžiari váš domov a prinesie doň dostatok moderného vzhľadu. Štýlová sedačka je dodávaná s dvoma vankúšikmi, vďaka ktorým bude váš strávený čas na nej ešte pohodlnejším. Funkcia rozkladania zabezpečí vám alebo vašej návšteve pohodlný spánok či príležitostné spanie. Nemožno zabudnúť ani na skutočne veľký úložný priestor, ktorý sa dá využiť na odloženie množstva vecí. Je dodávaná v ľavom, ale aj v pravom prevedení v sivej farbe. Cena za sedaciu súpravu činí 499€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

Pozrite si aj naše ďalšie články o sedačkách: