Skip to main content
sedacia súprava

Najlepšie sedacie súpravy na rok 2020

Pripravili sme pre vás článok o sedacích súpravách, ktoré patria medzi novinky v závere roku 2019. Sedacie súpravy sme vyberali na základe najlepšieho pomeru Cena/Kvalita.

Sedacia súprava, ekokoža NEMO 2

sedacia suprava

Sedaciu súpravu Nemo 2 môžeme považovať medzi luxusnejšie sedacie súpravy za super cenu. Ohúri vás svojou jednoduchosťou a krásou, obsahuje veľmi objemný úložný priestor, ktorý určite nájde svoje využitie. Plocha na spanie je 205×110 cm, ktorá vám dobre poslúži ako príležitostné spanie napríklad pre návštevu. Čalúnená je kvalitnou ekokožou a súčastou sedačky sú aj 3 veľké a 2 malé vankúše. Odkaz na predajcu nájdete tu.

Sedacia súprava EMILY ROH

Pokiaľ si zariaďujete obývačku štýlovo, tak potom sedacia súprava EMILY sa vo vašej obývačke určite nestratí. Sedačka sa dá rozložiť na dostatočne veľkú a pohodlnú posteľ o rozmere 129×202 cm. Sedačka je celočalúnená v sivo-hnedom prevedení s kvalitnou látkou Punto 6. Súčasťou sedačky je aj 5 maličkých hebkých vankúšikov. Odkaz na predajcu nájdete tu.

Rohová sedacia súprava MARBELA LUX 2+3

Skvelá sedacia súprava, ktorá pôsobí veľmi luxusne a štýlovo. Opierky rúk a hlavy sú veľmi pekne dizajnovo spracované a výborné zapadnú do celého konceptu sedacej súpravy. Rohová sedacia súprava je rozložiteľná, takže ju môžete využívať aj ako posteľ s rozmermi 185×125 cm. Súčasťou sedacej súpravy je aj obrovský úložný priestor, ktorý určite nájde svoje využitie. Odkaz na predajcu nájdete tu.