Skip to main content
Kožené sedacie súpravy

Kožené sedacie súpravy na rok 2018

1. KOŽENÁ SEDACIA SÚPRAVA

kožená sedacia súprava

Elegancia. Slovo, ktoré presne charakterizuje sedaciu súpravu DANILO. Jej luxusné kožené prevedenie v hnedom odtieni zabezpečí, že zapadne do akejkoľvek obývacej miestnosti. Funkcia rozkladania poskytne dostatočne veľkú plochu na spanie či príležitostný spánok. Čo sa týka materiálu, ide o kvalitnú kožu pampas Dunkel, pričom zádná časť sedacej súpravy je čalúnená látkou. Samozrejme, ak Vám nevyhovuje hnedé farebné prevedenie, k dispozícii je možnosť si vybrať až zo 6 farebných variant. Taktiež je možné si k súprave doobjednať kreslo či zopár taburetiek. Cena tohto produktu je 1450€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. ROZKLADACIA ROHOVÁ SÚPRAVA S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

ROZKLADACIA ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA

Je Váš byt luxusne zariadený a predsa len v ňom niečo chýba? Možno je to nová sedacia súprava! Tento elegantný čierny kúsok v modernom dizajne Vám zabezpečí maximálne pohodlie a dodá vašej obývacej miestnosti presne to, čo potrebovala. Za zmienku určite stojí kvalitne prešitie opretia, sedenia a aj bočných častí sedačky, pričom rozkladacia funkcia a dostatočne veľký úložný priestor je samozrejmosťou. O materiáli môžeme povedať, že sa jedná o kvalitnú kožu YAK M6900 zatiaľ, čo zadná časť sedačky je tvorená čalúnenou látkou. Cena sedacej súpravy je 1280€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA VACO

Rohová sedacia súprava

Čo môže byť lepším doplnkom do elegantne zariadenej obývacej izby ako nová sedačka? A nie hocijaká! Kožená sedacia súprava VACO v krásnom karamelom prevedení zaručene každého očarí a taktiež Vám poskytne maximálne pohodlie. Súčasťou je aj funkcia rozloženia a taktiež, skutočne, veľký úložný priestor, ktorý, rozhodne, neostane bez využitia. Celá sedacia súprava je vyrobená v kvalitnej kože a ekokože pričom na výber máte z dvoch farebných odtieňov. Zakúpiť si ju môžete za 1024€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. KOŽENÁ SEDACIA SÚPRAVA REJAL

KOŽENÁ SEDACIA SÚPRAVA

Luxusná sedacia súprava je presne to, čo potrebujete do Vášho príbytku! Kúsok menom REJAL Vám ponúka kvalitné kožené prevedenie v 5 možných farebných variantoch, možnosť rozkladania a bohatý úložný priestor, vďaka ktorému už nikdy nebudete mať starosti o to, kam odložíte svoje deky či vankúše. Výška sedu 46 centimetrov a jeho hĺbka 61 centimetrov zabezpečia Vám či návšteve príjemné a pohodlné sedenie.  Cena tejto súpravy činí 1420€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. ROZKLADACIA ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA VARAVO

ROZKLADACIA ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA

Ak milujete kombináciu bielej farby a kvalitnej kože, máme tu niečo pre Vás! Elegantná rohová sedacia súprava v modernom dizajne premení každú obývačku na miesto plné pohody s nádychom luxusu. Pevné opierkové vankúše zabezpečia príjemné sedenie počas chvíľ odpočinku a za zmienku určite stoja aj polohovateľné opierky hlavy. Funkcia rozkladania a veľký úložný priestor sú samozrejmosťou, rovnako ako aj kvalitná koža Yak. V prípade, že sa Vám páči sedacia súprava, ale biela farba nie je to, čo hľadáte, na výber je až 5 rôznych farebných variant. Cena tohto kúsku je 1460€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

Pozrite si aj naše ďalšie články o sedačkách: