Skip to main content
Luxusné sedacie súpravy

TOP 5: Luxusné sedacie súpravy od 1000€ do 1500€

1. SEDACIA SÚPRAVA BOVIE

Luxusné sedacie súpravy

Túžite po luxusnej, pohodlnej sedačke, ktorá Vám dokonale rozžiari dizajn obývačky. BOVIE, v ekokoženom prevedení, je tá správna odpoveď! Nech už ste fanúšikom akýchkoľvek farieb, kombinácia béžovej a hnedej nikdy nesklame. Gauč, taktiež disponuje polohovateľným záhlavým či funkciou rozkladania, ktorá vytvorí dostatočne veľký priestor na spanie pre Vás, či pre Vašu návštevu. V otomanovej časti sa nachádza priestranný úložný priestor, kam bez problémov odložíte nepotrebné deky či vankúše. Sedaciu súpravu si môžete zakúpiť za prijateľných 1049€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. LUXUSNÁ SEDACIA SÚPRAVA MARIETA U

LUXUSNÁ SEDACIA SÚPRAVA

MARIETA U, elegantný kúsok v látkovom prevedení a v béžovo-tehlovej farbe, ktorý s určitosťou môžeme zaradiť medzi luxusné sedačky. Čelnú časť tvorí dvojsed a po jeho ľavej a pravej strane sa nachádzajú pohodlné otomany. Vďaka svojej veľkosti  a šírke až 320 centimetrov, poskytne dostatočne veľký priestor pre každého člena rodiny. Funkcia rozkladania, veľký úložný priestor či polohovateľná opierka hlavy sú samozrejmosťou. A aby toho nebolo málo, súčasťou tejto súpravy sú aj štyri dekoratívne vankúšiky, vďaka ktorým sa vaša obývačka stane ešte útulnejším miestom. Cena, za ktorú si ju môžete zakúpiť je 1150€.  Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA AMOTI U

Luxusné sedacie súpravy

Sedačky v tvare U sú práve módnym trendom a Vy by ste určite nemali zaostávať! Do pozornosti Vám dávame tento kúsok v kombinovanom, koženo-látkovom prevedení, ktorý sa hodí takmer do každej obývačky. Je vyrobený v praktickej čierno-sivej farebnej kombinácii, ktorá sedaciu súpravu, krásne oživí. Rozkladacia funkcia a priestranný úložný priestor sú neoddeliteľnou súčasťou každej kvalitnej sedačky a táto nie je výnimkou. Zakúpiť si ju môžete za 1186€. Okrem iného k nej doporučujeme moderný konferenčný stolík, ktorý si môžete vybrať na stránke a doladiť tak vašu obývaciu izbu. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

4. ROZKLADACIA ROHOVÁ SEDACIA VARAVO

Luxusné sedacie súpravy

Keď sa cena rovná kvalite! Reč je o rohovej koženej sedačke VARAVO v elegantnom bielom prevedení, ktorá zabezpečí, že sa vaša obývacia izba stane miestom pokoja a odpočinku. Okrem luxusného prešitia opretia, sedenia a aj bočných častí, ponúka sedacia súprava aj možnosť rozloženia a tak veľmi potrebný úložný priestor. Za zmienku určite stojí kombinácia pružiny a molitanu, ktorá poskytne maximálne príjemné posedenie s priateľmi či s rodinou. Cena tohto kúsku je 1460€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. SEDACIA SÚPRAVA NEMORA

Luxusné sedacie súpravy

Moderná obývačka v ktorej sa človek cíti príjemne je jedna z tých vecí, po ktorej túži každý z nás. Zabezpečiť to môžu štýlové sedačky a NEMORA k nim rozhodne patrí. V celočalúnemom prevedení, v tmavosivej farbe očarí azda každého na prvý pohľad. Veľkými benefitmi sú možnosť rozloženia a úložný priestor po oboch stranách sedacej súpravy. Taktiež disponuje pevnými opierkovými vankúšmi, ktoré zabezpečia pohodlné opretie počas dlhých chvíľ odpočinku. Jej cena činí 1068€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.