Skip to main content
regal do obývačky

Regál do vašej obývačky

Najmä rodičia poznajú pocit, keď ich dieťa má hračky všade naokolo, len nie na svojom mieste. Ak vás to už prestáva baviť, je najvyšší čas zadovážiť si nejaký nový doplnok do domácnosti, konkrétne do detskej izby. Kúpou regálu sa vaše problémy stratia. Hračky už nebudú všade naokolo, ale budú mať svoje miesto. Momentálny trh ponúka rôzne druhy regálov pre malých či veľkých, chlapcov alebo dievčatká. Na výber je taktiež široká škála farieb a vzorov, ktoré môžu dodať izbičke šmrnc.  

Detský regál na hračky do detskej izbičky

Pre ľahšie ukladanie vecí vám odporúčame priestranný policový regál, ktorý je vhodný do každého domu a aj bytu. Výhodou je, že na ňom môže byť umiestnené hocičo. Detské knihy, hračky či topánočky. Mnohí tam ukladajú veci, ktoré chcú mať hneď po ruke a sú vždy dostupné. Variantov je mnoho, zväčša sú jednotkou na trhu otvorené regály, no každý si môže vybrať podľa svojho vkusu. 

Na čo sa využíva regál v detskej izbe a podľa čoho ho vybrať?

Regál je najviac využívaný na uskladnenie hračiek, rôznych detských hier, kníh, oblečenia, topánočiek a mnoho ďalšieho. Mnoho ľudí zaujíma najmä dizajn regálu a ako zapadne do detskej izby. Dôležitá je aj nosnosť, záleží od toho, čo naň chcete položiť. S nosnosťou ide ruka v ruke pevnosť a odolnosť regálu. Nebojte sa opýtať predajcu z čoho je daný regál vyrobený, budete ho totiž používať roky. O regál, ako aj iný nábytok, sa treba sem-tam postarať. Pretrieť ho vlhkou handričkou, aby sa rýchlo neopotreboval a vyhol sa nadmernej nečistote.