Skip to main content
obyvacia stena

TOP 5: Najlepšie obývacie steny na rok 2018 do 400€

1. OBÝVACIA STENA DASTAN

Obývacia stena, ktorá nezaberie veľa priestoru, no pritom ho veľa poskytne. Áno, presne to je Dastan. Moderná a štýlová obývacia stena je vyrobená z kvalitnej laminovej drevotriesky. Vďaka svojej prijemnej, svetlej ale aj tmavohnedej farbe sa hodí, takmer, do každej domácnosti.  Skladá sa z dvoch postranných skriniek s presklennými vitrínami, jednou policou a RTV stolíkom. Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, ktoré podčiarkne príjemný vzhľad celej zostavy. Cena za tento set je 349€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. OBÝVACIA STENA, GAŠTAN-WENGE

Klasikou nikdy nič nepokazíte. Atraktívna a praktická obývacia stena Atlantis New je, skutočne, ideálnou voľbou pre zútulnenie vašej obývačky. Zostava sa skladá z dvoch skríň, z jednej väčšej a z jednej menšej, ktorých súčasťou sú vitríny so sklenenými dvierkami, z dvoch políc a jedného RTV stolíka. Vďaka svojej gaštanovohnedej farbe pôsobí veľmi príjemne a ľahko sa kombinuje ostatným nábytkom a doplnkami. Súčasťou je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením, ktoré dodáva celému interiéru jedinečný nádych. Cena činí 399€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. OBÝVACIA STENA COBRA

Obývacia stena Cobra má, hneď, niekoľko predností. Príjemný vzhľad, skutočne veľa úložného priestoru či elegantný dizajn. Jej súčasťou je stojacia komoda, RTV stolík a jedna závesná komoda s policou. Celý image podčiarkuje LED osvetlenie v bielej farbe. Obývacia stena je dodávaná v bielom alebo dubovom prevedení. Zakúpiť si ju môžte za 309€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

4. OBÝVACIA STENA MIRAGO

Moderný a zároveň praktický doplnok každej obývačky. Presne to je obývacia stena Mirago. Tento set pozostáva z dvoch závesných skríň, dvoch políc a štyroch menších skriniek, ktoré môžete využiť ako len chcete. Ako materiál bola vybraná fóliovaná MDF v kombinácii bielej a dubovej farby. Celkový vzhľad dotvárajú čierne úchytky a extra vysoký lesk, ktorý hneď každého upúta. Cena tejto obývacej steny je 386€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. OBÝVACIA STENA, LED S OSVETLENÍM

Obývacia stena. Presne tá časť vášej obývačky, ktorú si hneď, každý všimne a práve to je jeden z dôvodov, prečo by ste pri jej výbere mali byť, obzvlášť, nároční. Obývacia  stena „Leo“ ponúka, skutočne, veľmi elegantný vzhľad, pričom moderný nádych dotvára LED osvetlenie s modrým podfarbením. Samotný korpus je vyrobený z kvalitnej laminovej drevotriesky v bielej farbe a súčasťou celej zostavy sú, taktiež, dve závesné presklenné skrinky, dve police a jedna RTVS skrinka. Zakúpiť si ju môžte za 386€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

 

Exit mobile version