Skip to main content
obyvacia stena

TOP 5: Najlepšie obývacie steny na rok 2018 do 400€

1. OBÝVACIA STENA DASTAN

Obývacia stena

Obývacia stena, ktorá nezaberie veľa priestoru, no pritom ho veľa poskytne. Áno, presne to je Dastan. Moderná a štýlová obývacia stena je vyrobená z kvalitnej laminovej drevotriesky. Vďaka svojej prijemnej, svetlej ale aj tmavohnedej farbe sa hodí, takmer, do každej domácnosti.  Skladá sa z dvoch postranných skriniek s presklennými vitrínami, jednou policou a RTV stolíkom. Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, ktoré podčiarkne príjemný vzhľad celej zostavy. Cena za tento set je 349€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. OBÝVACIA STENA, GAŠTAN-WENGE

obývacia stena

Klasikou nikdy nič nepokazíte. Atraktívna a praktická obývacia stena Atlantis New je, skutočne, ideálnou voľbou pre zútulnenie vašej obývačky. Zostava sa skladá z dvoch skríň, z jednej väčšej a z jednej menšej, ktorých súčasťou sú vitríny so sklenenými dvierkami, z dvoch políc a jedného RTV stolíka. Vďaka svojej gaštanovohnedej farbe pôsobí veľmi príjemne a ľahko sa kombinuje ostatným nábytkom a doplnkami. Súčasťou je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením, ktoré dodáva celému interiéru jedinečný nádych. Cena činí 399€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. OBÝVACIA STENA COBRA

obývacia stena

Obývacia stena Cobra má, hneď, niekoľko predností. Príjemný vzhľad, skutočne veľa úložného priestoru či elegantný dizajn. Jej súčasťou je stojacia komoda, RTV stolík a jedna závesná komoda s policou. Celý image podčiarkuje LED osvetlenie v bielej farbe. Obývacia stena je dodávaná v bielom alebo dubovom prevedení. Zakúpiť si ju môžte za 309€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

4. OBÝVACIA STENA MIRAGO

obývacie steny

Moderný a zároveň praktický doplnok každej obývačky. Presne to je obývacia stena Mirago. Tento set pozostáva z dvoch závesných skríň, dvoch políc a štyroch menších skriniek, ktoré môžete využiť ako len chcete. Ako materiál bola vybraná fóliovaná MDF v kombinácii bielej a dubovej farby. Celkový vzhľad dotvárajú čierne úchytky a extra vysoký lesk, ktorý hneď každého upúta. Cena tejto obývacej steny je 386€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

5. OBÝVACIA STENA, LED S OSVETLENÍM

obývacia stena

Obývacia stena. Presne tá časť vášej obývačky, ktorú si hneď, každý všimne a práve to je jeden z dôvodov, prečo by ste pri jej výbere mali byť, obzvlášť, nároční. Obývacia  stena „Leo“ ponúka, skutočne, veľmi elegantný vzhľad, pričom moderný nádych dotvára LED osvetlenie s modrým podfarbením. Samotný korpus je vyrobený z kvalitnej laminovej drevotriesky v bielej farbe a súčasťou celej zostavy sú, taktiež, dve závesné presklenné skrinky, dve police a jedna RTVS skrinka. Zakúpiť si ju môžte za 386€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.