Skip to main content
nabytok do obyvacky

Nábytok do obývačky

Najdôležitejšia miestnosť celého vášho príbytku je určite obývačka. Tam oddychujete, posadíte návštevu a trávite väčšinu voľného času. Ako si zariadiť obývačku aby ste sa cítili pohodlne? Obývačke a kuchyni by ste mali venovať najviac času. Preštudujte si katalógy, rôzne dizajny, farby, nábytok. Neponáhľajte sa, obývacia izba vám musí pripomínať domov, v ktorom sa budete cítiť v bezpečí a najmä komfortne.

Najnovšie módne trendy

Momentálne sú veľmi obľúbené police a knižnice na celú stenu obývačky. Ak ste milovník kníh a rozhodne malú knižnicu využijete, odporúčame vám držať sa základnej farby a možno dvoma pomocnými. Napríklad bielej doplnenú o akcent sivej a podobne, farby sú vo vašej réžii.

Pohovky

Najdôležitejším prvkom obývacej izby je určite sedačka. Na trhu je neskutočne veľa dizajnov, sedačky sú rôznej dĺžky, šírky, dajú sa vyrobiť na mieru, či kúpiť rozkladacie. Ak máte obývaciu izbu ladenú do svetlých farieb, odporúčame vám siahnuť po farebnejšej pohovke, ktorá miestnosť oživí a prinesie „svetlo“. Určite nezabúdajte ani na kreslá či taburetky. Predajcovia ponúkajú rôzne sety, výber je naozaj veľmi pestrý.

Doplnky

Jedinečný vzhľad vašej obývačke dodajú doplnky. Netreba to však preháňať. Odporúčame vám pár kúskov z krehkého skla, veľmi moderný je aj drevený obklad na jednej zo stien. Váza s kvetmi vynikne naozaj všade a maľovaný obraz ocenia všetci, nie len milovníci umenia. Vašu pohovku dokonale ozdobia vankúše. Ak máte pohovku sivej farby, krásne ju oživia vankúše ladené do tyrkysového odtieňa. Vylúčené nie sú ani vzory, najmä trojuholníky či prúžky.