Skip to main content
moderná sedacia súprava

Moderné sedacie súpravy na rok 2018

1. SEDACIA SÚPRAVA SILVER U 1

Moderné sedacie súpravy

Hľadáte modernú sedaciu súpravu za, ktorú by ste sa nemuseli hanbiť ani v spoločnosti mladých ľudí ? Tak práve k tomu Vám skvele poslúži sedacia súprava Silver U 1. Jej moderný a elegantný vzhľad zlepší dizajn vašej obývačky. Funkcia polohovateľných opierok hlavy a podrúčiek vám spríjemní chvíle po náročnom dni v práci. Z zmienku taktiež stojí veľký úložný priestor a funkcia rozkladania. Zaobstarať si ju môžete za 1339 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. LUXUSNÁ SEDACIA SÚPRAVA MARIETA U

Moderné sedacie súpravy

Sedacia súprava Marieta U patrí medzi luxusné sedacie súpravy za prijateľnú cenu. Jej elegantný vzhľad rozžiari každú obývačku. Bola vyrobená z kvalitnej látky CABLO, ktorá je jemná na dotyk. Sedačka disponuje polohoveľnou opierkou hlavy, ktorá vám spríjemní chvíle strávené s vašou rodinou. Funkcia rozkladania a úložný priestor sú pri takýchto sedačkách samozrejmosťou. Súčasťou sedačky sú štyri hodvábne vankúšiky. Cena tejto sedačky je 1150€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA PEPER U

Moderné sedacie súpravy

Ak hľadáte modernú sedaciu súpravu, ktorá je rozkladacia, má dostatočný úložný priestor a nestojí kopu zlata, tak ste na správnom mieste. Presne tieto charakteristiky vystihujú sedaciu súpravu Peper U, ktorú by chcel mať doma asi naozaj každý. Je vyrobená z kvalitnej oderuvzdornej látky Portland, ktorá toho znesie naozaj veľa. Súčasťou sedacej súpravy sú aj dva hodvábne vankúšiky. Cena tejto skvelej sedačky je 999€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU. 

4. SEDACIA SÚPRAVA NEMORA

Moderné sedacie súpravy

Sedacia súprava Nemora sa svojím elegantným dizajnom hodí do každej obývačky. Sedacia súprava ukrýva veľký úložný priestor, ktorý je po oboch stranách, ktorý vám bohate poslúži na uskladnenie perín. Sedacia súprava je rozkladacia s plochou na spanie 273×128 cm, takže vhodne poslúži vašej návšteve. Pohodlie vám zabezpečí mäkké sedenie spolu s polohoveteľným záhlavím. Cena tejto sedačky je 1068€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU. 

5. SEDACIA SÚPRAVA GEVONA

Moderné sedacie súpravy

Sedacia súprava Gevona sa označuje ako vrchol elegancie a kvality v súčasnej dobe medzi sedačkami. Sedacia súprava je vybavená chrómovými nožičkámi, ktoré iba utvrdzujú jej moderný vzhľad. Je vybavená funkciou polohovateľným záhlavím, ktoré vám zabezpečí maximálne pohodlie. Jej poťah tvorí kvalitná látka Cablo mentolovej farby. Cena tejto sedačky je 999€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

Pozrite si aj naše ďalšie články o sedačkách: