Skip to main content
Luxusné sedacie súpravy

TOP 3: Luxusné sedacie súpravy nad 1500€

1. ROZKLADACIA SEDACIA SÚPRAVA SAMMY

Luxusné sedacie súpravy

Hľadáte kvalitné sedačky? Gratulujeme! Práve ste jednu takú našli. Elegantná rohová, kožená sedacia súprava v modernom dizajne premení každú obývaciu izbu na miesto pokoja s nádychom luxusu. Veľký úložný priestor, rozkladacia funkcia a pevné opierkové vankúše sú samozrejmosťou. Celá je vyrobená z kvalitnej kože YAK v sivom prevedení. Doporučujeme k nej moderný stolík do obývačky, vďaka ktorému vytvoria dokonalý pár. Cena tejto sedačky je 2350€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

2. ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA SAMMY M6903

Luxusné sedacie súpravy

Zháňate dostatočne veľkú, kvalitnú a luxusnú sedaciu súpravu? Výsledkom pokojne môže byť tento kožený kúsok menom SULLY. Hnedá sedačka so svetlým pieskovým odtieňom sa  hodí azda do každej obývačky. Možnosť rozkladania zabezpečí priestor na spanie s plochou až 243×123 centimetrov a úložný priestor poskytne dostatok miesta na odloženie prikrývok či diek.  Nemožno zabudnúť na pevné opierkové vankúše či funkciu polohovateľného záhlavia. Čo sa týka materiálu, celá sedacia súprava je vyrobená z kvalitnej kože YAK a k dispozícii je až 5 rôznych farebných prevedení. Cena tohto kúsku je 2350€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

3. SEDACIA SÚPRAVA TREK

Luxusné sedacie súpravy

Moderné obývačky. Niečo, na čo sa v poslednej dobe veľmi dbá. Ale, čo ju spraví skutočne takou? Správne! Moderné sedacie súpravy. Dokonalým príkladom je tento rohový kúsok v čiernej koži, ktorý doplní luxusný štýl vašej domácnosti. Taktiež sa môže pochváliť funkciou rozkladania, priestranným úložným priestorom či pevnými opierkovými vankúšmi, ktoré zabezpečia pohodlné posedenie počas Vašich chvíľ oddychu. Ak Vám nevyhovuje čierne prevedenie, na výber máte zo 7 ďalších farebných variant. Cena sedacej súpravy je 1550€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.