Skip to main content
doplnky do obyvacky

Doplnky do vašej obývačky

Nielen nábytok, ale aj doplnky vytvárajú vašu obývačku, teplo domova, tým čím je. V obývačke prijímame návštevy a zväčša oddychujeme. Ide o akýsi stred a preto sa ju snažíme prezentovať čo najlepšie. Vhodný výber doplnkov nám k tomu dopomáha.

Pohovky a dekoračné vankúše

Sedacie súpravy sú neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky. Často sedačkám venujeme najviac pozornosti, keďže ide o dlhodobú investíciu a chceme sa cítiť komfortne. Ak je sedačka vybratá, je čas pozrieť sa na iné doplnky, ktoré pomáhajú priestor dotvoriť.  Pre mladé rodiny, či ľudí vlastniacich domácich miláčikov, odporúčame vybrať aj poťahy. Poťahy sa vám určite zídu a ich kúpu nebudete ľutovať. Na výber je mnoho štýlov, vyberie si aj ten najväčší kritik.  K sedačke neodmysliteľne patria aj vankúše.  Tie si môžete vybrať podľa výplne a veľkosti. Čo sa týka farieb a vzorov, tak ich škála je pomerne široká.

Krb či polica na víno

Ak patríte medzi milovníkov vína, odporúčame vám zakúpiť si policu na to určenú. Krásne vynikne, prinesie trošku luxusu a vaše fľaše tak budú vyzerať veľmi elegantne a noblesne. Víno a teplo sálajúce z krbu. Krajší pohľad a väčšiu romantiku si už predstaviť nevieme. Krb je vhodný nielen do domu, ale aj bytu. Využijete ho najmä v zime, keď vykúri celú miestnosť a vytvorí tak perfektnú atmosféru domova. Na krb môžete uložiť fotografie blízkych a zvoliť ku krbu aj zvyšný nábytok ako napríklad škandinávsky konferenčný stôl, knižnicu či kreslo. Z doplnkov odporúčame hlinené vázy, obrazy v teplých farbách či štýlové sklenené poháre.