Skip to main content
moderna obyvačka

Ako zariadiť modernú obývačku?

Dnešné obývačky už nevyzerajú tak ako kedysi. Obývačky sú už lepšie a hlavne modernejšie vybavené. Niekedy pri pohľade na obývačku sa až chytíme za hlavu, lebo nechápeme ako niekto môže tak veľa investovať do jedinej izby, no obývačka nie je iba normálna izba. V obývačke trávime najviac času a v obývačke usporadúvame rôzne „akcie“ ako sú rodinné oslavy, návštevy či stretnutia s priateľmi alebo spolupracovníkmi.

Čo by nemalo chýbať v modernej obývačke ?

Moderná obývačka má už iné pomery ako v minulosti. To či prídu k mužovi priatelia, ktorí si pozrú futbal alebo prídu k žene priateľky, ktoré si pozrú seriál je jedno. Dôležité je, aby sme ich vedeli niečím ponúknuť a tiež to, aby sme sa všetci zmestili. Práve preto by moderná obývačka mala mať veľkú pohovku či gauč, ktorý je pohodlný aj moderný. Pred pohovkou alebo niekde v jej blízkosti by mal byť umiestnený stôl, na ktorom si každý návštevník nájde svoje miesto.

Obývačka by mala obsahovať aj veľký LED televízor, ktorý dodá návštevníkom väčšie vzrušenie. Treba dbať nato, aby obývačka mala dostatok priestoru na voľný pohyb. Vedľa pohovky môžeme umiestniť masážne kreslo. Osvetlenie by malo byť rozdelené aspoň na 2 časti, aby sa nemuselo svietiť aj tam, kde to nevyhovuje alebo kde proste nechcete, aby svietilo. Na poličku nad televízorom môžeme vyložiť nejakú zbierku vecí, ktoré máme radi.

Ako zladiť prostredie v modernej obývačke ?

Stena alebo tapeta modernej obývačky by mala mať jemnú farbu, aby nepôsobila na návštevníkov vysokým tlakom. Moderná obývačka musí byť jednoduchá, ale elegantná. Musíme v nej nájsť pohodlie, ale aj krásu.

Nábytok do obývačku nájdete po kliknutí na odkaz TU.