Skip to main content
Kancelárske kreslo

Kancelárske kreslá na rok 2018

1. Kancelárske kreslo Foster

kancelárske kresloKancelárske kreslo Foster vás zaujme svojím elegantným čalúnením. Už na prvý pohľad kancelárske kreslo Foster pôsobí, veľmi luxusne a pohodlne. Jeho nosnosť je 120 kg a hmotnosť 26 kg, čo Vám dovoľuje s kreslom poľahky manipulovať. Čalúnenie kresla bolo vyrobené z kvalitnej kože a PVC materiálov. Jeho cena predstavuje 229,04€. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.


 

 

 

 

 

 

2. Kancelárske kreslo Mark

Kancelárske kreslo

Každý azda sníva o pohodlnom a zdravom sedení, či už doma alebo v práci. Presne toto Vám môže zabezpečiť kancelárske kreslo Mark. Viete si predstaviť relax pri práci ? Presne k tomuto slúži funkcia Multiblock, ktorá zabezpečí hojdanie celého kresla. Podrúčky a podhlavník sú výškovo nastaviteľné, preto sa kancelárske kreslo Mark hodí každej type postave. Čalúnenie kresla bolo vyrobené z kvalitnej eko kože. Nosnosť kresla je 102 kg. Cena tohoto kvalitného a moderného kancelárskeho kresla je 161,46 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

 

 

 

 

 

 

3. Teksas – Kancelárske kreslo

Kancelárske kreslo

Pri výbere kancelárskeho kresla hrá dôležitú úlohu pohodlnosť, ale taktiež aj jeho moderný a elegantný vzhľad. Presne toto spĺňa kancelárske kreslo Teksas. Ergonomické tvarovanie operadla a sedadla Vám zabezpečia pohodlné a zdravé sedenie v kancelárií alebo doma. Čalúnenie kancelárskeho kresla Teksas bolo vyrobené z kvalitnej kože a PVC materiálov. Samozrejme ku kancelárskemu kreslu nesmie chýbať výšková prestaviteľnosť, ktorá je doplnená o možnosť výberu voľného hojdania či blokácie operadla v polohe. Cena tohto moderného kancelárskeho kresla je 159,00 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

 

4. Carlos – Kancelárske kreslo

čierne kancelárske kreslo

Hľadáte kvalitné, pohodlné kancelárske kreslo? Ste na správnom mieste. Kancelárske kreslo Carlos spĺňa všetky parametre, ktoré by malo kvalitné kancelárske kreslo mať. Jeho príjemný a neutrálny vzhľad sa hodí do akéhokoľvek prostredia, či už do kancelárie alebo detskej izby. Výšková nastaviteľnosť je samozrejmosťou u kresla tejto kvality. Pre ochranu vašej podlahy kancelárske kreslo Carlos má pogumované kolieska. Nosnosť kresla je 136 kg. Cena kresla je 156,06 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.

 

 

 

 

 

5. Sidney – Kancelárske kreslo

kancelárske kreslo

Kancelárske kreslo Sidney pôsobí veľmi elegantne už na prvý pohľad. Výrobca stavil pri dizajne kresla na jednoduchosť, čo sa mu určite podarilo. Mäkké sedadlo a operadlo sa postarajú o maximálnu pohodlnosť. Čalúnenie kancelárskeho kresla bolo vyrobené z mäkkej a kvalitnej tkaniny, ktorú oceníte už pri prvom dotyku. Kreslo je vybavené funkciou blokácie operadla v polohe, ktoré Vám ešte pridá na pohodlnom sedení. Nosnosť kresla je 110 kg. Cena kresla je 156,06 €. Viac informácií o aktuálnej cene a bližších špecifikáciách nájdete u predajcu TU.