Skip to main content
Rohová lavica

Rohová lavica pre každý štýl bývania

Posedenie v kuchyni alebo jedálni si každý užije ešte viac, ak bude sedieť na pohodlnom nábytku. Na trhu nájdete mnoho štýlov jedálenských stolov, stoličiek a lavíc. A práve o tých posledných je nasledujúci článok.

Rohová lavica

Rohová lavica zapasuje do jedálne v klasickom ale aj modernom štýle. V interiéri zariadenom v klasickom štýle krásne vynikne drevená rohová lavica. Môžete si vybrať aj z modelov so zaujímavým dekórom dreva. V modernom priestore si nájdu svoje miesto čalúnené rohové lavice. Moderné modely sa vyrábajú v kombinácii materiálov akými sú drevo, kov, koža alebo ekokoža. Rovné, čisté línie lavice doplnia celkový dizajn jedálne. Sedenie na takejto lavici si vás získa príjemným pocitom komfortu.

Výhody rohových lavíc

Rohové lavice dostanete kúpiť zväčša ako súčasť jedálenských setov so stolom a stoličkami. Výhodou takéhoto jedálenského setu je najmä úspora priestoru. A to nie len pre jej umiestnenie pri stene. Veľkorysá je tiež plocha na sedenie v porovnaní s miestom, ktoré v miestnosti rohová lavica zaberie.  Mnohé modely disponujú tiež praktickým úložným priestorom. Uložíte do neho mnoho drobností, ktoré sa vám nezmestili napríklad do kuchynských skriniek.

Rohové lavice sú vďaka priestorovej úspornosti vhodné najmä do bytu. Ak sa vám tento kus nábytku zapáčil, nemusíte sa ho obávať v jedálni prepojenej s obývačkou a kuchyňou. Vďaka svojmu tvaru vytvorí rohová lavica optický predel medzi jednotlivými časťami priestoru.

Rovné lavice do kuchyne

Okrem rohových lavíc nájdete na trhu aj rovné lavice. Líšia sa materiálovým prevedením aj dizajnom. Niektoré drevené modely využijete, ak je váš interiér zariadený vo vidieckom alebo klasickom štýle. Dostupné sú tiež modely s využitím kombinácie materiálov dreva, kovu a textilu či kože. Tieto rovné lavice sú vhodné do modernejších interiérov.

Ponuku rohových lavíc nájdete u predajcu TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *