Skip to main content
moderne stoličky

Moderná stolička — viac než miesto na sedenie

Nábytok je dôležitá súčasť každého interiéru. Platí to aj o zariadení kuchyne s jedálňou. Ak chcete dodať práve tejto časti vášho domu ten správny šmrnc, vyskúšajte niečo nové — napríklad moderné stoličky.

Moderné stoličky v interiéri

Moderné stoličky dotvárajú interiér jedinečným štýlom. Moderný vzhľad stoličiek prinesie do jedálne originalitu. Vyznačujú sa totiž dizajnovou pestrosťou. Môžete z nich pokojne vytvoriť dominantu miestnosti. Pri kúpe máte na výber moderné stoličky z kovu, plastu a dreva či čalúnené stoličky.

Moderné materiály

Vo veľkej miestnosti veľmi pekne pôsobia stoličky s vysokým operadlom. Na výber máte celočalúnené stoličky alebo stoličky s čalúneným sedením. Pri čalúnení sa používajú moderné textílie, ktoré sa dajú ľahko čistiť. V modernom priestore vyniknú aj plastové stoličky v zaujímavých tvaroch. Pri tomto materiáli sa nemusíte obávať stability. Napriek svojej ľahkosti sú veľmi pevné. Sú tiež odolné voči odretiu.

Výrazným dizajnovým kúskom sú kovové moderné stoličky. Celokovové modely vyniknú lepšie v exteriéri. Dovnútra domu zvoľte kombináciu s drevom či plastom. Obľube sa stále teší aj koža a ekokoža. Kožené stoličky pôsobia štýlovo a luxusne. V modernom dizajne má svoje neodškriepiteľné miesto aj nestarnúce drevo. Moderné stoličky z masívu často využívajú kombináciu dreva s inými materiálmi. Ak si kúpite drevené moderné stoličky, oceníte ich stabilitu a dlhú životnosť.

Pre príjemné sedenie

Ak si v jedálni radi posedíte, pri výbere myslite aj na váš komfort. Pre dlhšie posedenie sú vhodné stoličky s opierkami na ruky. Tieto vyberajte len do väčšej miestnosti. Nedajú sa totiž jednoducho zasunúť pod stôl. Mäkkosť oceníte pri čalúnených stoličkách. Alebo na kvalitných podsedákoch.

Ponuku rôznych stoličiek nájdete u predajcu TU.