Skip to main content
Masívny nábytok

Masívny nábytok vo vašom byte

Jedinečný materiál, akým je masívne drevo, v sebe skrýva akési čaro, ktoré osloví azda každého. Jeho nezameniteľná vôňa, prirodzený vzhľad, tvrdosť a trvanlivosť ho predurčili k tomu, aby sa stal obľúbenou voľbou aj pri kúpe nábytku. Prinášame vám niekoľko tipov, ako nábytok z masívneho dreva využiť pri zariaďovaní vášho domova.

Masívny nábytok do spálne

Masívny nábytok sa hodí k takmer každému štýlu zariadenia. Môžete ho umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti. Do spálne môžete vybrať posteľ z masívneho dreva. Postele z masívu vynikajú pevnosťou a dlhou životnosťou. Druhým dôležitým kusom nábytku v spálni je šatníková skriňa. Celkový vzhľad miestnosti doplníte vešiakom na oblečenie z masívu, prípadne komodou a dekoratívnymi policami na stenu.

To najkrajšie pre vašu obývačku

Nábytok z masívu odoláva všetkým módnym trendom. Komody, skrinky, policové regály alebo police na stenu z masívu pristanú každej obývacej izbe. Ak chcete docieliť tradičný vzhľad miestnosti, nábytok z masívu doplníte tkanými textíliami a kobercom. Pre moderný štýl kúpte napríklad konferenčný stolík z kombinácie dreva so sklom, ku ktorému prestriete shaggy koberec.

Masívny nábytok do detskej izby

Nábytok z masívu sa okrem pekného vzhľadu vyznačuje svojím prírodným pôvodom. Pri jeho výrobe sa nepoužívajú chemikálie. Okrem toho je odolný voči poškriabaniu a vydrží každodenné používanie aj v detskej izbe. Do detskej izby môžete vybrať skrinky, komody, police, postele aj písacie stolíky z masívu.

Pre kuchyňu a jedáleň

Ak hľadáte kvalitu, investujte do kuchynskej linky z masívneho dreva. Pri správnej starostlivosti vám nábytok z masívu vydrží mnoho rokov. Stoly a stoličky z masívneho dreva sa stali zvlášť obľúbenou voľbou aj pri kúpe nábytku do jedálne. Na výber máte pevné a rozkladacie jedálenské stoly z masívu. Pre príjemné sedenie dokúpte na stoličky pohodlné podsedáky.

Rôzny nábytok z masívu nájdete u prejdacu TU.